Home » Yararlı Bilgiler » İş ilanları ~ kadınlar evde ne iş yapabilir
İş ilanları ~ kadınlar evde ne iş yapabilir

İş ilanları ~ kadınlar evde ne iş yapabilir

Category : Yararlı Bilgiler | views : 23

İş ilanları ~ kadınlar evde ne iş yapabilir…

Bu konuyu açtığım zaman sizlerin ne düşüneceğini çok iyi bildiğim için kapsamlı bir açıklama yapmak istiyorum,evde iş alımı denildiği zaman çoğu kadın el işi veya angarya iş diye tabir edilen şeylerden bahsedeceğimi düşünüyorsa yanılıyorlar.

İş yapmak isteyen bayanlar için iş kollarını sıralamak istiyorum.

  • Web tasarımı,evet bir çok bayan artık belli bir süre web tasarım derslerine giderek kendini geliştirerek bu işe soyunmuş durumda bir çok webmaster bayan kullanıcı olduğunu bilmenizde fayda var,2 veya 6 ay kurslara katılarak ve iş üzerine yoğunlaşarak çok iyi bir webmaster olup ayda 2000 ~ 3000 tl kazanabilirsiniz.
  • Makale ve özgün yazılar yazarak (200~300 kelimelik kendi yazdığınız konular) yazarak günde 60~70 tl gibi rakamlar kazanabilirsiniz.
  • İnternet üzerinden ürün alıp satarak yüksek cürolar yakalayarak internette bir alışveriş sitesi patronu olabilirsiniz.
  • Evinizde yemek tarifleri isimli bir web dersanesi kurup öğrencilere yemek tarifleri verebilirsiniz (Bu işi yapan bir kaç arkadaşım var inanın günde 60~70 tl) kazanabiliyorlar.
  • Fikir üretimi yapabilirsiniz,bu bir satış danışmanlığı olabilir.

Bu dallardan oluşan bir yelpaze sunduk siz değerli kadınlarımıza,lütfen boş boş evde oturarak eşinizin veya babanızın vereceği harçlıklara talim olmayın….

Related Post İş ilanları ~ kadınlar evde ne iş yapabilir

Kısa ve tombul bacaklarım var nasıl uzun gösterebilirim?

Kısa ve tombul bacaklarım var nasıl uzun göste

Kısa ve tombul bacaklarım var nasıl uzun gösterebilirim diyorsanız bakın bu yazı dizimizi mutlaka okuyunuz… Selma Kurul 27-İstanbul : Çok güzel ve düzgün bacaklara
TEOG hakkında önemli bilgiler 2015 – sonuçlar ne zaman açıklanacak

TEOG hakkında önemli bilgiler 2015 - sonuçlar n

TEOG hakkında önemli bilgiler 2015… Suzan Yeremiyan 44-İstanbul : TEOG açıklanmasını 4 gözle bekliyoruz,bir tanecik kızım lise hayatına başlayacak ve heyecandan yerimizde duramıyoruz,dün akşamdan
Bonzai içen gençlik istemiyoruz – Lütfen kullanmayın

Bonzai içen gençlik istemiyoruz - Lütfen kullan

Bonzai içen gençlik istemiyoruz – Lütfen kullanmayın… Adem Agay 29-İstanbul : Dertlerine ne? neden bonzai içiyorlar? bunu içtikleri zaman kendilerinin ve çevrelerinde bulunan insanların
Dama nasıl oynanır – Dama oyununun hileleri

Dama nasıl oynanır - Dama oyununun hileleri

Dama nasıl oynanır – Dama oyununun hileleri nedir…
Süleyman Şah Türbesi hakkında bilinmesi gerekenler

Süleyman Şah Türbesi hakkında bilinmesi gereke

Süleyman Şah Türbesi hakkında bilinmesi gerekenler… Basında son günlerde çok sıklık ile duyduğumuz bir türbe,biz Türkler için oldukça önemli ve tarihi değeri oldukça fazla