sarot kaplıcaları tatilin keyfi
İş ilanları ~ kadınlar evde ne iş yapabilir | Güncel Bir Blog
Home » Yararlı Bilgiler » İş ilanları ~ kadınlar evde ne iş yapabilir
İş ilanları ~ kadınlar evde ne iş yapabilir

İş ilanları ~ kadınlar evde ne iş yapabilir

sarot kaplicalari ve villaları
Category : Yararlı Bilgiler | views : 97

İş ilanları ~ kadınlar evde ne iş yapabilir…

Bu konuyu açtığım zaman sizlerin ne düşüneceğini çok iyi bildiğim için kapsamlı bir açıklama yapmak istiyorum,evde iş alımı denildiği zaman çoğu kadın el işi veya angarya iş diye tabir edilen şeylerden bahsedeceğimi düşünüyorsa yanılıyorlar.

İş yapmak isteyen bayanlar için iş kollarını sıralamak istiyorum.

  • Web tasarımı,evet bir çok bayan artık belli bir süre web tasarım derslerine giderek kendini geliştirerek bu işe soyunmuş durumda bir çok webmaster bayan kullanıcı olduğunu bilmenizde fayda var,2 veya 6 ay kurslara katılarak ve iş üzerine yoğunlaşarak çok iyi bir webmaster olup ayda 2000 ~ 3000 tl kazanabilirsiniz.
  • Makale ve özgün yazılar yazarak (200~300 kelimelik kendi yazdığınız konular) yazarak günde 60~70 tl gibi rakamlar kazanabilirsiniz.
  • İnternet üzerinden ürün alıp satarak yüksek cürolar yakalayarak internette bir alışveriş sitesi patronu olabilirsiniz.
  • Evinizde yemek tarifleri isimli bir web dersanesi kurup öğrencilere yemek tarifleri verebilirsiniz (Bu işi yapan bir kaç arkadaşım var inanın günde 60~70 tl) kazanabiliyorlar.
  • Fikir üretimi yapabilirsiniz,bu bir satış danışmanlığı olabilir.

Bu dallardan oluşan bir yelpaze sunduk siz değerli kadınlarımıza,lütfen boş boş evde oturarak eşinizin veya babanızın vereceği harçlıklara talim olmayın….

Related Post İş ilanları ~ kadınlar evde ne iş yapabilir

Mutlu yıllar geçirin – Sarot Kaplıcaları

Mutlu yıllar geçirin - Sarot Kaplıcaları

Mutlu yıllar geçirin – Sarot Kaplıcaları… Senelerin vermiş olduğu yorgunluğunu sevdikleriniz ile üzerinizden bir parça atabileceğiniz mutlu bir tatil beldesinde olmayı hayal ettiniz mi
Çerkesler – Çerkezler, Adığeler, Adıgeler, Adigeler ve boyları

Çerkesler - Çerkezler, Adığeler, Adıgeler, Ad

Çerkesler – Çerkezler, Adığeler, Adıgeler, Adigeler ve boyları… Çerkez kültürü farklı ve özüne dönük bir boydur,oldukça terbiyeli ve kanaatkar insanlardır,edepli olmayı ve edepli yaşamayı
Malibu kıyıları cennet gibi ama ya doğal afetler?

Malibu kıyıları cennet gibi ama ya doğal afetl

Malibu kıyıları cennetten bir köşe gibi ama ya doğal afetler sonrasında bir çok ünlünün evleri bulunduğu sahiller içler acısı oluyor… Malibu sahilleri bir sefer
jeep compass 2016 – 2017 – 2018 – 2019 modelleri ve fiyatları

jeep compass 2016 - 2017 - 2018 - 2019 modelleri v

jeep compass 2016 – 2017 – 2018 – 2019 modelleri ve fiyatları… Bu jeep bir harika,oldukça özel modelleri olan jeep compass bu sene gençlerin
kalyoncu termal – Yalova’da bir cennet doğuyor

kalyoncu termal - Yalova'da bir cennet doğuyor

kalyoncu termal – Yalova’da bir cennet doğuyor…. İstanbul’da yaşayanlar için bulunmaz bir fırsat.