sarot termal kaplıcaları İş ilanları ~ kadınlar evde ne iş yapabilir | Güncel Bir Blog
Home » Yararlı Bilgiler » İş ilanları ~ kadınlar evde ne iş yapabilir
İş ilanları ~ kadınlar evde ne iş yapabilir

İş ilanları ~ kadınlar evde ne iş yapabilir

sarot kaplicalari ve villaları
Category : Yararlı Bilgiler | views : 59

İş ilanları ~ kadınlar evde ne iş yapabilir…

Bu konuyu açtığım zaman sizlerin ne düşüneceğini çok iyi bildiğim için kapsamlı bir açıklama yapmak istiyorum,evde iş alımı denildiği zaman çoğu kadın el işi veya angarya iş diye tabir edilen şeylerden bahsedeceğimi düşünüyorsa yanılıyorlar.

İş yapmak isteyen bayanlar için iş kollarını sıralamak istiyorum.

  • Web tasarımı,evet bir çok bayan artık belli bir süre web tasarım derslerine giderek kendini geliştirerek bu işe soyunmuş durumda bir çok webmaster bayan kullanıcı olduğunu bilmenizde fayda var,2 veya 6 ay kurslara katılarak ve iş üzerine yoğunlaşarak çok iyi bir webmaster olup ayda 2000 ~ 3000 tl kazanabilirsiniz.
  • Makale ve özgün yazılar yazarak (200~300 kelimelik kendi yazdığınız konular) yazarak günde 60~70 tl gibi rakamlar kazanabilirsiniz.
  • İnternet üzerinden ürün alıp satarak yüksek cürolar yakalayarak internette bir alışveriş sitesi patronu olabilirsiniz.
  • Evinizde yemek tarifleri isimli bir web dersanesi kurup öğrencilere yemek tarifleri verebilirsiniz (Bu işi yapan bir kaç arkadaşım var inanın günde 60~70 tl) kazanabiliyorlar.
  • Fikir üretimi yapabilirsiniz,bu bir satış danışmanlığı olabilir.

Bu dallardan oluşan bir yelpaze sunduk siz değerli kadınlarımıza,lütfen boş boş evde oturarak eşinizin veya babanızın vereceği harçlıklara talim olmayın….

Related Post İş ilanları ~ kadınlar evde ne iş yapabilir

iWatch yok dedirtecek fiyatlar ile piyasaya giriş yapıyor

iWatch yok dedirtecek fiyatlar ile piyasaya giriş

iWatch yok dedirtecek fiyatlar ile piyasaya giriş yapıyor… Kevser Solmaz 17-İstanbul Bakırköy : iWatch çıksın diye dört göz ile bekliyorum,bir çok özelliğini okudum ve
Dalış yapanlar – zıpkınla balık avlayanların dikkatine!!!

Dalış yapanlar - zıpkınla balık avlayanların

Dalış yapanlar – zıpkınla balık avlayanların dikkatine!!! Zıpkın ile balık avlamak,derin sulara dalıp deniz dibinde gezinmek çok güzel ve sıradışı bir spor dalıdır ama
Doğanın bize armağanı – Sarımsak Çayı ile kilo verin

Doğanın bize armağanı - Sarımsak Çayı ile k

Sarımsak Çayı Zayıflatır Mı?… Biraz kokulu bir çay olacak ama son derece faydalı ve son derece yararlı bir çaydan sizlere bahsetmek istiyoruz,içerken yüzünüz buruşabilir…
O bir direnişin sembolü Simone Segouin

O bir direnişin sembolü Simone Segouin

O bir direnişin sembolü Simone Segouin… Fransa’nın Alman harbinde ki direnişçisi Simone Segouin…
Microsoft Windows 9 hakkında geniş bilgi veriyoruz

Microsoft Windows 9 hakkında geniş bilgi veriyor

Microsoft Windows 9 hakkında geniş bilgi veriyoruz… Microsoft öyle bir çalışmaya el attı ki dünya onu konuşacak,bir çok özelliği içinde bulunduracak olan Microsoft Windows