sarot termal kaplıcaları Bir kadın nasıl çekici olur? | Güncel Bir Blog
Home » Genel » Bir kadın nasıl çekici olur?
Bir kadın nasıl çekici olur?

Bir kadın nasıl çekici olur?

sarot kaplicalari ve villaları
Category : Genel | views : 93

Çirkin bir kadın kendini nasıl çekici hale getirebilir?

Bir çok kadının müzdarip olduğu bir gerçeği çözümlemek için sizlere yardımcı olmaya çalışıcam.
[reklam2]
Türk kadını olarak kendimize güvenimizin olmayışının nedenlerin bir tanesi de,yetişme ve büyüme çağımızda aile büyükleri tarafından önümüzün çeşitli nedenlerden dolayı kesilmesi ve öz güven yetersizliğimizin açığa çıkmasından dolayı bu tür sorunlar yaşıyoruz,peki bu sorunları nasıl tespit ederek etkisiz hale getirebiliriz?

* İlk önce aile ve çevre baskısından kurtulup kendi tarzımızı yaratarak kendimize olan güvenimizi kazanmaya çalışarak başlayabiliriz.

* Daha sonra ki adım ise hayatımızda köklü değişikliklere giderek ki bu en önemlisidir,kendimizi sosyal hayatın kucağına atabiliriz.

* Saçlarımızı değiştirerek kendimize yeni bir kimlik oluşturmalıyız.
[reklam2]
* Giyim Kuşam olarak moda’ya uygun değil de,daha çok kendi tarzımızı oluşturarak bu sorunun da üstesinden geliriz.

Yukarda saydığım dört madde’yi hallettikten sonra sıra geldi ruhsal olarak çirkin kadın benotonluğunu yıkmaya,bunun için ilk önce sizin kendinizde nerenizi çirkin bulduğunuz ile yüzleşmek,bununla yüzleştiğiniz zaman sorunun yarısını halletmiş sayılırsınız.

Bu tespitten sonra geldik karşımızdakilerin düşüncelerine,saç ve giyim tarzı değişmiş bir kadın olarak karşılarına çıktığımız zaman tabiki eski tepkileri olmayacaktır ama yinede onlar ile bu konu hakkında paykalışmalr yaparak fikirlerinin değişmesinde yardımcı olabilirsiniz.

Şimdi geldi yeni baştan yarattığımız bu hiç tanımadığımız kişiyi tanımaya ve etrafa lanse etmeye,ilk önce çok sağlam karakterli olup kendi üzerinize aldığınız tarzlardan asla vazgeçmemelisiniz,bu giyim karakteri üzerinize yapışmalıdır.

Şimdilik bu kadar akıl yeterlidir sanırım,takıldığınız bir konu olursa ben sağlık bölümündeyim…

[reklam2]

Related Post Bir kadın nasıl çekici olur?

Steven Sotloff Kelle avcısı IŞİD bu sefer abd’li gazetecinin kafasını kesti

Steven Sotloff Kelle avcısı IŞİD bu sefer abd'

Steven Sotloff Kelle avcısı IŞİD bu sefer abd’li gazetecinin kafasını kesti… Yazık değil mi bu insanlara neden kafalarını kesip yayınlıyorsunuz ki!!!
İstanbul’da bir polis memuru bakın ne yapıyor

İstanbul'da bir polis memuru bakın ne yapıyor

İstanbul’da bir polis memuru bakın ne yapıyor… Sen bizleri böyle görevini yapan polis arkadaşlarımızdan koru,bu nasıl bir görev anlayışıdır,bu nasıl halkı koruma şeklidir,adam orda
sarot kaplıcaları,sarot devremülk,sarot termal kaplıcaları, sarot devremülk,sarot doğal kaplıca

sarot kaplıcaları,sarot devremülk,sarot termal

Sende katıl aramıza bol eğlence ve sağlık için Sarot Kaplıcaları… İdaa ediyoruz böyle bir yer görmediniz,idaa ediyoruz yaşadığınızın farkına varacaksınız,idaa ediyoruz sarot’tan devremülk almak
Songül Karlı ile Yeniden başlıyor

Songül Karlı ile Yeniden başlıyor

Songül Karlı ile Yeniden isimli programı başlıyor.Songül Karlı Kanaltürk’e transfer oldu ve dargınları barıştırarak süper bir program yapacak… Serpil Canbeyli 30-Ankara : Songül Karlı’yı
Barack Obama amca ülkemizde ki seçimleri değerlendirdi

Barack Obama amca ülkemizde ki seçimleri değerl

obama amca ülkemizde ki seçimleri değerlendirdi… Zaytung haberimize göre ABD başkanı bakın neler dedi neler… Barack Obama ülkemizin cumhurbaşkanı olan Tayyip Erdoğan’ı telefon ile