Home » Sağlık » 2014 – 2015 tırnak modelleri
2014 – 2015 tırnak modelleri

2014 – 2015 tırnak modelleri

Category : Sağlık | views : 204

2014 ~ 2015 tırnak modelleri…
Bakalım editörlerimiz ve sizler sitemizde paylaşmak için hangi tırnak modellerini gönderdiniz…
Tırnak bakımı hakkında bir çok genç kız arkadaşımız yazı yazmamızı istemiş,bizlerde sizler için bir makale hazırladık tırnak bakımı ve sağlığı için,umarız yararlı olacaktır….

  • Tırnaklarımız bakımından önce tırnak yemeye bir son vermeliyiz,son yılların erkek bayan farketmeden bu alışkanlığımızı sonlandırmamız gerekiyor,hem sağlık açısından hemde estetik açısından bu şart.
  • Bakımı sadece ev ortamında değil de ayda en az 1 sefer profosyonel şekilde almalısınız,bunun için estetik ve güzellik salonlarına gitmeniz ve bakım yaptırmanız gerekebilir,bunu en iyi yapan güzellik salonlarından bir tanesi olan Estetica Park isimli güzellik salonunda yaptırabilirsiniz.
  • Tırnak yemeye son veremiyorsanız mutlaka eczaneler de satılan ve tırnak yeme alışkanlığınıza son verecek acılı tırnak ojelerinden kullanabilirsiniz.
  • Takma tırnak takarken ise japon veya ona benzer yapıştırıcılar kullanmayalım,onlar için özel yapıştırıcılar kullanmalıyız,japon ve benzeri yapıştırıcılar hem cildimize hemde tırnaklarımıza çok zarar verecektir.
  • Sıcak ve soğuk su kullanımda ise kesinlikle ikisine aynı anda sokup çıkartmayalım,tırnaklarımızın kırılmasına ve el derimizin deformesine zarar verecektir.
  • El kremi kullanırken kremin deri ile tırnağımızın birleştiği yere gelmemesine dikkat edelim,bu el kremi bu şekilde geldiği zaman tırnak gelişimimize zarar verecektir.

Related Post 2014 – 2015 tırnak modelleri

Dikkatli olmak lazım İstanbul’da her an ebola alarmı verilebilir

Dikkatli olmak lazım İstanbul'da her an ebola al

Ebola tüm dünyanın baş belası olmaya devam ediyor,istanbul’da ebola alarmı hakkında bilgiler gazete manşetlerine düşmüş durumda,inşallah böyle bir hastalık ülkemize gelmez..
Ruj kullanmak beceridir – 2015 // 2016 // 2017 ruj modası

Ruj kullanmak beceridir - 2015 // 2016 // 2017 ruj

Ruj kullanmak beceridir – 2015 // 2016 // 2017 ruj modası… Ruj kullanımı bayanların dudakları için çok önemlidir,çeşitli hastalıklara yol açabilecek önemli bir konu
Amyotrofik lateral sklero – ALS Hastalığı nedir nasıl bulaşır?

Amyotrofik lateral sklero - ALS Hastalığı nedir

Amyotrofik lateral sklero – ALS Hastalığı nedir nasıl bulaşır?,ALS Hastalığı bulaşıcımıdır? Sedat Demirci 34-İstanbul : Bu nasıl bir destek videosudur?Buzlu suyu başından dökerek insanların
Bayanlar Müjde Selülit maskesi hemde Türk Kahvesi ile

Bayanlar Müjde Selülit maskesi hemde Türk Kahve

Bayanlar Müjde Selülit maskesi hemde Türk Kahvesi ile rahatça yapabileceksiniz… Kadınların en büyük sorunlarından bir tanesi olan selülit’li bacaklara ilginç bir maskeleme sistemi ile
Burcu Ablanızdan yararlı bilgiler – Sperm Azlığının Sebepleri

Burcu Ablanızdan yararlı bilgiler - Sperm Azlı

Burcu Ablanızdan yararlı bilgiler – Sperm Azlığının Sebepleri… Bir çok erkeğin sorunu olan sperm azlığına karşı almanız gereken önlemlerden bahsedicem,neler yemeliyim şıkkı ile başlamalıyız…