Moda

Kategoriler

Popüler Etiketler

Moda

2014 – 2015 tırnak modelleri

Bu sayfada en popüler 2014 – 2015 tırnak modelleri resimleri yer almaktadır. fistikforum.com editörleri tarafından güncel 2014 – 2015 tırnak modelleri resimleri sürekli bu sayfaya eklenecektir. Bizi takip edin..

Bu galeride 9 resim bulunmaktadır.

Son Güncelleme: 23 Şubat 2013

Etiketler: ~ ~ ~ ~ ~

2014 ~ 2015 tırnak modelleri…
Bakalım editörlerimiz ve sizler sitemizde paylaşmak için hangi tırnak modellerini gönderdiniz…
Tırnak bakımı hakkında bir çok genç kız arkadaşımız yazı yazmamızı istemiş,bizlerde sizler için bir makale hazırladık tırnak bakımı ve sağlığı için,umarız yararlı olacaktır….

  • Tırnaklarımız bakımından önce tırnak yemeye bir son vermeliyiz,son yılların erkek bayan farketmeden bu alışkanlığımızı sonlandırmamız gerekiyor,hem sağlık açısından hemde estetik açısından bu şart.
  • Bakımı sadece ev ortamında değil de ayda en az 1 sefer profosyonel şekilde almalısınız,bunun için estetik ve güzellik salonlarına gitmeniz ve bakım yaptırmanız gerekebilir,bunu en iyi yapan güzellik salonlarından bir tanesi olan Estetica Park isimli güzellik salonunda yaptırabilirsiniz.
  • Tırnak yemeye son veremiyorsanız mutlaka eczaneler de satılan ve tırnak yeme alışkanlığınıza son verecek acılı tırnak ojelerinden kullanabilirsiniz.
  • Takma tırnak takarken ise japon veya ona benzer yapıştırıcılar kullanmayalım,onlar için özel yapıştırıcılar kullanmalıyız,japon ve benzeri yapıştırıcılar hem cildimize hemde tırnaklarımıza çok zarar verecektir.
  • Sıcak ve soğuk su kullanımda ise kesinlikle ikisine aynı anda sokup çıkartmayalım,tırnaklarımızın kırılmasına ve el derimizin deformesine zarar verecektir.
  • El kremi kullanırken kremin deri ile tırnağımızın birleştiği yere gelmemesine dikkat edelim,bu el kremi bu şekilde geldiği zaman tırnak gelişimimize zarar verecektir.

Benzer yazılar

Moda
2014 – 2015 tırnak modelleri
Moda

Menü

Yardım

Hakkımızda

Site içerisindeki içerikler izinsiz kopyalanamaz, alıntı yapılamaz.

Copyright © Moda