Home » Sağlık » 2014 – 2015 tırnak modelleri
2014 – 2015 tırnak modelleri

2014 – 2015 tırnak modelleri

Category : Sağlık | views : 462

2014 ~ 2015 tırnak modelleri…
Bakalım editörlerimiz ve sizler sitemizde paylaşmak için hangi tırnak modellerini gönderdiniz…
Tırnak bakımı hakkında bir çok genç kız arkadaşımız yazı yazmamızı istemiş,bizlerde sizler için bir makale hazırladık tırnak bakımı ve sağlığı için,umarız yararlı olacaktır….

  • Tırnaklarımız bakımından önce tırnak yemeye bir son vermeliyiz,son yılların erkek bayan farketmeden bu alışkanlığımızı sonlandırmamız gerekiyor,hem sağlık açısından hemde estetik açısından bu şart.
  • Bakımı sadece ev ortamında değil de ayda en az 1 sefer profosyonel şekilde almalısınız,bunun için estetik ve güzellik salonlarına gitmeniz ve bakım yaptırmanız gerekebilir,bunu en iyi yapan güzellik salonlarından bir tanesi olan Estetica Park isimli güzellik salonunda yaptırabilirsiniz.
  • Tırnak yemeye son veremiyorsanız mutlaka eczaneler de satılan ve tırnak yeme alışkanlığınıza son verecek acılı tırnak ojelerinden kullanabilirsiniz.
  • Takma tırnak takarken ise japon veya ona benzer yapıştırıcılar kullanmayalım,onlar için özel yapıştırıcılar kullanmalıyız,japon ve benzeri yapıştırıcılar hem cildimize hemde tırnaklarımıza çok zarar verecektir.
  • Sıcak ve soğuk su kullanımda ise kesinlikle ikisine aynı anda sokup çıkartmayalım,tırnaklarımızın kırılmasına ve el derimizin deformesine zarar verecektir.
  • El kremi kullanırken kremin deri ile tırnağımızın birleştiği yere gelmemesine dikkat edelim,bu el kremi bu şekilde geldiği zaman tırnak gelişimimize zarar verecektir.

ece emlak

Leave a Reply

Related Post 2014 – 2015 tırnak modelleri

Çok özel güzellikler

Çok özel güzellikler

Güzel olmak için bir çok genç kız ve genç erkek gereksiz yere spor yapmaktadır,buna hiç gerek yok diyen hap veya zayıflama hapı satanları sakın
Kalça

Kalça

Büyük kalçalara sahip olmak isteyen bir çok yerli yabancı sanatçı artık kalçalarını büyütmek için özel yöntemler ile kendilerini değiştiriyorlar… Bakalım bu moda akımına ülkemizde
Fıstıkforum.Com – Depresyon Belirtileri Nelerdir?

Fıstıkforum.Com - Depresyon Belirtileri Nelerdir

İşte çok önemli bir bilgi ile yine karşınızdayız. Depresyon Belirtileri Nelerdir? bu konu hakkında bir kaç cümle karalamak istedim,bakalım aklımızdan neler geçecek… Konsantrasyon Sorunları
Dikkatli olmak lazım İstanbul’da her an ebola alarmı verilebilir

Dikkatli olmak lazım İstanbul'da her an ebola al

Ebola tüm dünyanın baş belası olmaya devam ediyor,istanbul’da ebola alarmı hakkında bilgiler gazete manşetlerine düşmüş durumda,inşallah böyle bir hastalık ülkemize gelmez..
Ruj kullanmak beceridir – 2015 // 2016 // 2017 ruj modası

Ruj kullanmak beceridir - 2015 // 2016 // 2017 ruj

Ruj kullanmak beceridir – 2015 // 2016 // 2017 ruj modası… Ruj kullanımı bayanların dudakları için çok önemlidir,çeşitli hastalıklara yol açabilecek önemli bir konu